انواع بتونیر (میکسر بتن)

مخلوط‌ کن بتن یا میکسر بتن یا بتونیر دستگاهی است که سیمان، شن، ماسه و آب را به طور همگن ترکیب می‌کند تا بتن به دست آید. مخلوط‌کن مدوری که مواد بتن در آن ریخته می‌شود را جام یا دیگ مینامند . ترتیب افزودن مواد متشکله بتن در مخلوط‌کن، نقش مهمی را در یک‌نواختی بتن خواهد داشت. باید از اضافه بار کردن مخلوط‌کن پرهیز کرد، به ویژه در مورد ستگ دانه های بسیار سنگین اندازه محموله را باید تا حدود ۵۰٪ ظرفیت اسمی مخلوط‌کن کاهش داد. از آنجا که برخی سنگدانه‌ها کاملا ترد و شکننده‌اند، باید برای جلوگیری از شکسته شدن سنگ‌دانه‌ها که تاثیرات زیان‌بخشی بر کارایی و آب‌اندازی بتن دارد، از مخلوط کردن زیاد بتن پرهیز کرد.

 

بتونیر 300 لیتری

این دستگاه در انواع برقی، بنزینی و دیزل (بسته به شرایط کارکرد و امکان دسترسی به برق) و با بازده 250 لیتر بتن آماده در هر میکس عرضه می گردند. بار گیری دیگ به صورت دستی انجام می پذیرد و جابجایی دستگاه توسط یدک کش میباشد

 

بتونیر 500 لیتری

این دستگاه در انواع برقی و دیزل (بسته به شرایط کارکرد و امکان دسترسی به برق) و با بازده 450 لیتر بتن آماده در هر میکس عرضه می گردند. بار گیری دیگ به صورت دستی انجام می پذیرد و جابجایی دستگاه بر روی 4 چرخ و توسط یدک کش انجام می شود. باکت هیدرولیکی به منظور بارگیری دیگ بر روی دستگاه تعبیه شده.

 

 

بتونیر 750 لیتری

این دستگاه در انواع برقی و دیزل (بسته به شرایط کارکرد و امکان دسترسی به برق) و با بازده 650 لیتر بتن آماده در هر میکس عرضه می گردند. جابجایی دستگاه بر روی 4 چرخ و توسط یدک کش انجام می شود. بار گیری دیگ توسط باکت هیدرولیکی تعبیه شده بر روی دستگاه انجام می گیرد.


 میکسر 1000 لیتری

این دستگاه در انواع برقی و دیزل (بسته به شرایط کارکرد و امکان دسترسی به برق) و با بازده 900 لیتر بتن آماده در هر میکس عرضه می گردند. جابجایی دستگاه بر روی 4 چرخ و توسط یدک کش انجام می شود. بار گیری دیگ توسط باکت هیدرولیکی تعبیه شده بر روی دستگاه انجام می گیرد.

 

اتومیکسر 1600 لیتری به صورت تک یا 2 دیفرانسیل با موتور دیزل 2 یا 4 سیلندر و گیربکس 3 دنده جلو عرضه می شود


تراک میکسر

عموما این دستگاهها بر روی کامیونت یا تریلر تک ، جفت ، سه و یا چهار محور نصب و حمل میگردد . انرژی قسمت میکسر از یک موتور مستقل دیزلی تامین میشود و قابلیت حمل 4 تا 16 متر مکعب بتن را دارند .

ورود به سایت

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز290
mod_vvisit_counterدیروز95
mod_vvisit_counterاین هفته1351
mod_vvisit_counterهفته قبل1534
mod_vvisit_counterاین ماه5430
mod_vvisit_counterماه گذشته6114
mod_vvisit_counterکل بازدیدها350016

بازدیدکننده جاری : 7
,
امروز : 26, سبتامبر, 2020

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

logo.jpg