سیستم قالب فلزی مدولار

سیستم قالب فلزی مدولار

این سیستم قالب بندی به دلیل سهولت کاربرد و امکان استفاده متعدد در اجرای کلیه سازه های بتنی اعم از :فنداسیون ها،ستونها،دیوارها،تیرها ،سقف ها و پل ها و سادگی مونتاژو دمونتاژقطعات ، مورد توجه وسیع مجریان صنعت ساختمان قرار گرفته است .

قالبهای مدولار در ابعاد و اندازه های متنوع طراحی و تولید می شوند.ضخامت رویه قالبها از ورق 3وتسمه های جانبی با ضخامت 5 و 6 و استیفنرها یا سخت کننده ها نیزاز ورق 3 یا 4 می باشد.از قالبهای مدولار می توان به دفعات در پروژه های مختلف استفاده کرد . وزن قالب های لبه 5 تسمه ای هر متر مربع 40 کیلو گرم و نوع لبه 6 تسمه ای هر مترمربع 44 کیلو گرم ودر نوع خم لبه 5 به مقدار 36 کیلو گرم می باشد .

قالبهای مدولار معمولا در ابعاد استاندارد تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند.شرکت الموت قالبهای مدولار را به دو روش جوشی و خم با پهنای تسمه های جانبی 5و 6 تولید می کند.تسمه های دور قالب شامل سوراخهای منظمی با فواصل 5 سانتیمتر از یکدیگر است .که این امتیاز را به وجود می آورد تا قالبها را بتوان از هر طرف و سمتی به یکدیگر متصل نمود .عمل اتصال پنل ها به یکدیگرمعمولا توسط پین وگوه یا کلمپس انجام می شود.عرض پنلهای مدولار از 10تا 50 سانتیمتر با مضرب 5 و طول آنها عموما 100و 150 و 200 سانتیمتر می باشد . لازم بذکر است که در شرکت الموت انواع پنل های غیر مدولار با ابعاد و اندازه های مختلف طبق نظر و نیاز مشتری طراحی و تولید می گردد. قالبهای مدولار مقاومت و صلبیت بالایی دارند و می توان از آنها بیش از 150 بار در سازه های مختلف استفاده نمود .سطح بدست آمده از بتن ریزی توسط قالبها بسیار صاف و هموار بوده و از بسیاری هزینه های نازک کاری ساختمان  کاسته وبدلیل مقاومت و کیفیت بالای ساخت ، می توان قالبهای فلزی را به عنوان یک سرمایه ماندگار جهت مجریان محترم صنعت ساختمان تلقی نمود.

دریافت مشاوره!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید